Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gradina mea
12-13-2014, 11:48 AM (This post was last modified: 12-13-2014 11:54 AM by degetica.)
RE: Gradina mea
Mai anuk, e adevarat ca am gradinasi ma si descurc putin cu gradinaritul, cu toate ca nu m-as numi experta ,ci doar incepatoare ,deci nu am ajuns la stadiul goji01 si as putea sa spun cate ceva ,chiar daca in primavara asta m-am dus in piata si am luat rasaduri de ardei gras si au iesit gogosari,de imi venea sa-i zic cateva batranei care mi le-a dat,dar tot raul spre bine,am umplut camara cu gogosari la otet,in sos,pasta de gogosari,asa ca nu a fost paguba.Insa eu va astept si pe voi cu puterea exemplului,ca nu eu am deschis topicul01

(12-12-2014 02:14 PM)Gogu Wrote:  Si eu as vrea 2 milioane de euro....

Gogule, din cate stiu eu spargerea unei banci se pedepseste rau,asa ca daca gasesti o alta metoda de a castiga cei 2 milioane de euro,te rog sa nu fii egoist si sa imi spui si mie,ca din gradinarit imi mai trebuie vreo 10 vieti sa fac atatia bani01))
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-20-2015, 06:51 PM
RE: Gradina mea
Pt cei care vor sa incerce altceva, o noua cultura .

"In acest an, soia are toate şansele să devină cultura-vedetă a agriculturii autohtone. Atât analiştii, cât şi agricultorii pariază pe această plantă deoarece, din 2015, UE va acorda un sprijin de 325 de euro pe hectar pentru suprafeţele cultivate cu proteina vegetală, astfel încât să fie redusă dependenţa României de importuri."

Detalii

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication