Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Retete...pe alese
11-22-2017, 10:07 PM (This post was last modified: 11-22-2017 10:36 PM by anuk.)
RE: Retete...pe alese
E, nu se poate si cu buzele unse si cu sunca-n pod 18

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
11-22-2017, 10:27 PM
(11-22-2017 10:07 PM)anuk Wrote:  E, nu se poate si cu buzele unse sicu sunca-n pod 18

Nu se poate,dar si cand mi-oi reveni...mama ei de sunca,pun scara la pod01))
12-07-2017, 08:08 PM
Rețete

Socată rețeta bunicii
Tiramisu rețetă originală
Clătite pufoase rețetă
Dulceață de căpsuni rețetă
Castraveți bulgaresti rețetă
Salam de biscuiți rețetă
Ciorbă de miel rețetă
Rețetă de preparare a papanașilor
Humus rețetă
Spaghete carbonara rețetă

Acestea sunt cele mai cautate retete din anul acesta, 2017, pe Google .

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
01-04-2018, 11:12 PM
O salata e tot ce trebuie dupa atatea "porcarii" pe care le-am manacat in zilele sarabatorilor de iarna.

-Spanac, rucola sau valeriana( Eu prefer valeriana
- Cativa mieji de nuca
- Parmezan taiat aschii
- Roșii cherry
- Miez de nuca
- Ulei masline
- Otet basamic

O salata facuta in doi timpi si trei miscari, si pe cat de simpla e, pe atat este de gustoasa 09

Ana Aslan
Yesterday, 11:27 PM
Mi-a ramas de la un pui fript, pieptul, si uite asa s-a nascut o salata superba cu avocado, ou fiert, rosii si ardei rosu .Am mai pus oleaca de suc de lamaie, sare piper si o lingura de mustar dulce..Pe paine prajita a fost o cina super buna.

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication