Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maria Ghiorghiu
10-27-2015, 07:09 PM
Maria Ghiorghiu
Blogul doamnei:
http://mariaghiorghiu.blogspot.ro/

Iar astăzi, 26 octombrie 2015, s-au împlinit exact 50 de zile ,asa cum ne-a spus SFANTUL PĂRINTE ARSENIE BOCA,când a apărut in camera mea, in mijlocul dinozaurilor.
Cutremurul de 7,7 grade din Afganistan, care s-a produs astazi, ne-a fost profeţit de Sfantul Părinte Arsenie Boca, in ziua de 6 septembrie 2015.
-citat de pe blogul mai sus mentionat
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-27-2015, 07:44 PM
RE: Maria Ghiorghiu
Seamana izbitor de tare cu blogul domnului inginer Istrate, la o prima"rasfoire"sumara .

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
10-27-2015, 08:34 PM
Cat priveste partea religioasa, o regasesc pe Manuela ...

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
10-29-2015, 05:07 PM
le are 01 ii merge mintea 01

"Umorul adevărat este haz cu studii universitare. A nu se confunda cu mitocănia veselă."
10-29-2015, 06:24 PM
(10-29-2015 05:07 PM)adrian_nicolae Wrote:  le are 01 ii merge mintea 01

Cui?

Ana Aslan
10-29-2015, 09:19 PM
Tanti din link 01

"Umorul adevărat este haz cu studii universitare. A nu se confunda cu mitocănia veselă."
10-31-2015, 09:05 AM
Quote:O EXPLOZIE PUTERNICĂ SPRE SUD , URMATĂ DE UN ZID DE FUM !
Noapte de 25 - 26 Octombrie 2015, ora 2,05!

Dragii mei,

În această noapte premergătoare Sfintei Sărbători a Marelui Mucenic Dimitrie Izvorâtorul de Mir, în timp ce mă rugam la Bunul Dumnezeu si la Măicuţa Domnului, văd dragii mei spre Sud, mult, foarte mult fum ,ca la o Explozie mare.
Un adevărat zid de fum, s-a format în urma acestei Explozii.
Totul dragilor, se intampla foarte aproape de mine. Adica nu la mare distanta, de locul unde eram eu.
http://mariaghiorghiu.blogspot.ro/2015/1...ta-de.html

Publicat de Maria Ghiorghiu la 23:48 vineri, 30 octombrie 2015
10-31-2015, 11:50 AM
Din cate stiu nu a avut loc nici-o explozie, a luat foc decorul de la artificii .

Ana Aslan
11-11-2015, 12:59 AM (This post was last modified: 11-11-2015 12:59 AM by adrian_nicolae.)
(10-31-2015 11:50 AM)mariaghiorghiu Wrote:  10 Noiembrie 2015, ora 3,21 zori de zi !

Dragii mei,

Astăzi în zori, o lumină stralucitoare ca un fulger, ma trezeste ,facându-mă ca sa ma cutremur si eu la propriu în pat, si astfel văd dragii mei, un Cer de noapte, si o cameră mai sus oarecum amplasata, faţă de locul in care eram eu.
În aceasta camera, vedeam un pat si o lumină aurie, semn că putea sa fie noapte, sau era becul aprins pur si simplu.
Brusc , ceva cutremurător se intampla.
Văd dragii mei, cum patul din cameră, asezat langa peretele dinspre Est, incepe a se cutremura foarte.
Patul sărea ca pe arcuri, atât de tare se cutremura.
În clipa următoare, totul dispare, iar eu ma grabesc a scrie in caietul de sub pernuţa mea, ceea ce tocmai am vazut .
Dragii mei, din păcate, vom auzi de producerea unui Cutremur de o intensitate mai mare.
Unde si când anume se va produce si acest Seism, eu nu stiu a vă spune, căci nu mi s-a descoperit de la BUNUL DUMNEZEU.
Ceea ce stiu cu siguranţă, este faptul că, ROMÂNIA este ocrotita si ocolită de CUTREMURE DEVASTATOARE.
Si nu sunt vorbe goale, ci sunt de la BUNUL DUMNEZEU si de la MĂICUŢA DOMNULUI.
Cu dragoste, Maria.

11-11-2015, 09:22 AM (This post was last modified: 11-11-2015 11:02 AM by anuk.)
He,he ! Puneti bocceluta la usa 04:

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication