Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Secvente din vitor, am nevoie de un indrumator.
04-22-2015, 10:21 AM
RE: Secvente din vitor, am nevoie de un indrumator.
(04-21-2015 10:31 PM)Guest Wrote:  Si daca voi da mai multe detalii va fi tot irelevant ca sunt doar cuvinte si numere, mediteaza la mantra ˝prezentul e trecutul viitorului˝ si vei afla singur detalile. Pace

Am meditat intens aseara cu niste beri. Nu mi-a iesit nici un detaliu, dar cat pe ce sa fac carcei mintali.
Ca de fiecare data cand incerc sa ma gandesc la o axioma.
Data viitoare o sa incerc sa meditez la "suma unghiurilor dintr-un triunghi este de 180 de grade".

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
04-22-2015, 01:40 PM
Gogule, ai sa razi, dar exista mantre pt a obtinr bani. Iote cole http://sfatulparintilor.ro/familie-parin...-te-ajuta/ 09
PS
Daca-ti reuseste, faci cinste ,da?

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
04-22-2015, 04:54 PM
Da' ce e aia o mantra?

04-22-2015, 11:34 PM
-Firul evenimenteleor se pot schimba in momentul in care informatile sunt procesate de constinta umana, deacea prefer sa nu dau detalii, dar oricum rezultatul final va fi acelasi si anume inrobirea rasei umane... iar in anul 2021 se va ajunge la pacea globala. Toti suntem dumnezei si toti avem acces la Akasha. Imi pare rau mai mult de atat nu pot spune, ganditi-va la viitor ca si cum ar fi trecutul si veti intelege! Si in plus cine stie poate incep sa inebunesc si totul este doar in capul meu. Pace
04-23-2015, 11:26 AM
Nenea, "Firul evenimenteleor se pot schimba in momentul in care informatile sunt procesate de constinta umana" inseamna ca firul evenimentelor se poate schimba atunci cand au fost procesate de constiinta matale. Sau matale nu esti uman?

Acum, fara nici un fel de caterinca, mie imi provoaca efectiv repulsie orice amesteca un fenomen cu mistica, de orice fel ar fi acea mistica.

08-24-2015, 11:20 PM
auzi bre?io nu am timp sa ma gandesc la viitor pana il fac prezent ca sa il ingrop in trecut
matale treaba nu ai?
08-25-2015, 10:22 PM
(08-24-2015 11:20 PM)Guest Wrote:  auzi bre?io nu am timp sa ma gandesc la viitor pana il fac prezent ca sa il ingrop in trecut
matale treaba nu ai?

La inceput, Dumnezeu a creat pamintul si s-a odihnit. Apoi a creat barbatul si s-a odihnit. Apoi a creat femeia. Si nici barbatul, nici Dumnezeu nu s-au mai odihnit niciodata si nici nu o vor mai face in vecii vecilor.

Na la tata,nebuno!
http://retusuri.blogspot.ro/2007_12_01_archive.html
Post Reply 

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text within the image on the left in to the text box below. This process is used to prevent automated posts.

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication