Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salutare
11-23-2014, 10:07 PM (This post was last modified: 11-23-2014 10:08 PM by Rosa.)
salutare
Sunt Rosa si mi-am facut cont aici pentru ca am dat search pe google emotii pozitive premonitie si am gasit forumul vostru ,am citit ceva interesant , nu mai stiu de cine era scris si m-am hotarat ca nu ar strica sa am cont aici. Mai stie cineva ceva de lumina_Ioanei din Roman? A mai dat pe aici ? Vad ca aveti putini membri online.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
11-23-2014, 11:56 PM
RE: salutare
Bine ai venit pe forumul nostru. !

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
11-24-2014, 04:05 PM
Bine v-am gasit.
11-24-2014, 06:15 PM
Salutare si bine ai venit!

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
11-24-2014, 09:44 PM
Da de ce e asa putina lume pe aici ?
11-25-2014, 03:27 PM
Nu este deloc putina lume.
In principiu este un forum in care putini participa la discutii, dar cititori sunt destui.
De ce nu participa decat putini la discutii, greu de spus. Insa un rol hotarator este, cred eu, faptul ca se prefera discutiile la obiect si sustinute de dovezi in defavoarea discutiilor (si postacilor) ce bat campii.

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
11-25-2014, 05:59 PM
Inteleg....
12-28-2014, 04:00 PM
Buna ziua tuturor!
Am vazut un link cu bancuri de la voi pe Lupul Dacic si am intrat, am considerat interesant si mi-am facut cont.
12-28-2014, 05:28 PM
Bine ai venit,sa speram ca ai sa gasesti si alte topicuri pe gustul tau 09

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
12-29-2014, 11:17 AM (This post was last modified: 12-29-2014 11:18 AM by degetica.)
Bine ca nu o cheama Virginia Woolf,ca tot vine de pe Lupul dacic si o cheama Badea.Asa ca Bade,bine ai venit si pune si tu un banc ,daca pentru ele ti-ai facut cont.Acu' e curios cum sa iti faci cont intr-un forum de premonitii pentru bancuri,dar na...badea e...bade01))

(12-28-2014 05:28 PM)anuk Wrote:  Bine ai venit,sa speram ca ai sa gasesti si alte topicuri pe gustul tau 09

Pai ea vrea numai bancuri .Sa vedem cat de maestra e in a le posta 01))
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication