Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna ziua
10-01-2014, 06:20 PM
RE: Buna ziua
Serialul din cite stiu eu fiindca l-am urmarit mai demult este din fapte reale facut dar nu e chiar totul real.Tipa aia ma refer la rolul sau este o clarvazatoare si claraudient adica vede si aude spiritele si colaboreaza si cu alti mediumi in film.Un medium referindu-ma la un medium adevart nu unul care scoate bani de pe urma celor cu probleme, mai intii trebuie sa stabileasca o intilnire cu persoana care cere ajutoruld e preferat la locuinta acestuia.Depinzind de ceea ce simte mediumul cind intra acolo, la discutia cu persoana in cauza trebuie sa incerce o binecuvintare a casei pentru a aduce energiile pozitive in locuinta si a scapa de cele negative.De obicei aceste energii pot fi fie reziduale adica se ataseaza de anumite locuri(cel ce a locuit acolo a murit si a ramas atasat de casa si lucrurile ramase in casa) fie energii negative si anume demoni atunci este vb despre ceva mai complicat si nu orice medium poate face fata la asa ceva depinde de cunostintele si de puterea sa spirituala.Ideea de la care trebuie sa se plece este armonizarea energiei pozitive cu cea negativa, in caz de ceva mai grav de o impunere a proprietarului alaturi de medium si de alte persoane asupra energiei negative care foarte greu pleaca.Puteti sa imi puneti orice fel de intrebari eu raspund cu drag si sper sa fiu pe sufletelul dumneavoastra.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-01-2014, 06:27 PM
Multumesc pt raspuns, recunosc ca am multe dileme in legatura cu aceasta activitate,dar ...poate prezenta ta in forumul noastru sa ne fie de folos .
10-01-2014, 06:31 PM
Cu mare drag oricind vreau sa fim ca o familie sa fie frumos sa fim prieteni sa fie o atmosfera vesela si de prietenie.Pai toate dilemele le putem descurca impreuna unde nu stiu cautam, invatam ne orientam si in felul asta prind si eu experientza.Deci orice doriti sa discutam sunt deschisa spre comunicare.01))))))
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication