Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna!
01-21-2014, 06:05 PM
RE: Buna!
Ei, sa nu exageram. Stii, si pe mine ma treceau candva niste ganduri asa la adresa tuturor personajelor care sperie lumea cu prostii, pe urma am zis sa nu le mai bag in seama, fiindca ar insemna sa le dau o importanta mai mare decat merita.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor de prostovani nu merita nimic bun
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-22-2014, 10:44 AM
Am intervenit eu si pe acest topic. Acum l-am deschis din nou.
Nu uitati ca, libertate sa fie, da' sa se mai respecte si ce scrie pe aici http://www.premonitii.ro/showthread.php?tid=65
Nu de altceva, dar radem, glumim, da' nu parasim incinta, vorba ceea.

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
Find all posts by this user
01-22-2014, 01:38 PM
Buna ,Gogu....asta!01
01-22-2014, 02:51 PM (This post was last modified: 01-22-2014 03:04 PM by Sarrah.)
Tocmai am aratat cum nu ati respectat regulamentul si imi cereti mie sa o fac...
http://www.premonitii.ro/showthread.php?...#pid125554
Pentru o buna functionare a forumului, sugestiile se puteau face in mesageria privata.

Dar vad ca sunteti uniti, si nu ma mir, noua fiind nu avea cum sa fie altfel.

Conform regulamentului, trebuie sa-mi raspunzi, anuk!

citat din regulament:

i) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru.

Sa imi explici de ce nu ai facut sugestia in privat!
01-22-2014, 03:20 PM
O sa vreau sa raspund tot eu.
Moderatorii dau explicatii pentru actiunile de moderare, nu pentru pareri si opinii. Si cand spun "actiuni de moderare" ma refer la stergeri, mutari, banari, si altele de acest gen.

Parerile si opiniile sunt ale fiecarui om (si ma refer la persoana, nu la functia de moderator) si pot sa dea sau nu explicatii, in public sau in privat, dupa cum fiecare considera.

01-22-2014, 04:20 PM (This post was last modified: 01-22-2014 04:29 PM by degetica.)
Gogule ,Maria TA ,cred ca userul Sarrah doreste un loc de moderator01)))))Ai auzit vorba cu ti-ai dat foc la valiza daca ...di dupa aia bate vantul? Daca nu maica e de rau01)) Studiaza bine vorba asta...
01-22-2014, 05:15 PM
Atunci inseamna ca-mi pot imprastia opiniile prin tot forumul si o sa sariti cu gura pe mine ca fac spam!
De exemplu, la topicul vremea in urmatoarele 72 de ore, as avea obiectii, am vazut ca e continuat.
Pentru imbunatatirea lui, as avea ceva de spus.
Nu o voi face insa in forum, consider de bun-simt in primul rand pentru calitatea topicului sa fac observatia cuvenita in mesaj privat.
Asta am vrut sa spun. Cine va intelege bine, cine nu, tot bine.

Nu doresc nimic, doar un minim respect daca nu pentru mine, pentru forum.
Acel topic a fost compromis complet. Nu-mi permit sa fac acea observatie in topic, desi as face-o doar pentru a vedea si voi cat de urat ar fi.
Toate cele bune,

Roberta.
01-22-2014, 05:34 PM (This post was last modified: 01-22-2014 05:40 PM by degetica.)
Buna Sarrah! Unde-i inelul ?01)))

http://www.youtube.com/watch?v=T2MZa9IPUuU

Uite o melodie de bun venit pentru extraterestrii01))
http://www.youtube.com/watch?v=-B8Lvk7rXS4
01-22-2014, 06:07 PM
Nu am inteles nimic.

Opiniile si le poate spune oricine in forum, atata timp cat sunt sau au legatura cu subiectul. Pe la Of Topic se mai permit si aberatiisi off-topicuri, in rest care-i faza cu spam-ul?

01-22-2014, 10:30 PM (This post was last modified: 01-22-2014 10:30 PM by Sarrah.)
...Si poate pui una si de bun-plecat pentru mine, degetico...
Nu se intelege sau nu se vrea, e totuna.
Am rugat sa se inchida topicul. Pls!
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication