Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna!
01-21-2014, 12:07 PM
RE: Buna!
Bine ai venit!

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-21-2014, 01:06 PM
(01-20-2014 08:27 PM)Sarrah Wrote:  Space man...bun asta?

[Image: jj-spaceman-cu_zps0408ff0c.jpg]

Cu asta de gat vei fi iertata la invazia extraterestra ce va urma in curand, avusai eu o premonitie...
Eu scap cu inelul fermecat33

https://www.google.ro/search?q=meteorite...B500%3B459

Am zis eu ca vreau sa fiu salvata? Pai ei sunt prietenii mei ,deci oricum nu sunt in pericol.01)) Eu zic asa ,sa nu mai ocupam topicul asta cu asa ceva si daca vrei sa flecarim exista offtopicul.Si rabdarea lui Gogu are limite si mi-e ca o data isi zburleste chelia la noi01)))
01-21-2014, 01:13 PM
Fiecare face ce vrea pe topicul lui, de la "Salut, eu sunt..."
Ca are si dictatura asta limitele ei... 09

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
01-21-2014, 01:18 PM (This post was last modified: 01-21-2014 01:19 PM by degetica.)
Deci draga Maria Ta ,pot sa aduc toata baza extraterestra in acest topic ? Traiasca democratia ,joc dictatura!01)))

Pff ,de cand ai devenit asa ,,docil,, Gogule? Cred ca ti-a luat ochii medalionul01)))
01-21-2014, 02:09 PM
Acest topic poate fi inchis, multumesc si scuze.
01-21-2014, 02:57 PM (This post was last modified: 01-21-2014 03:00 PM by GeoX.)
Aici nu sunt de acord cu tine, Sarrah. Dupa cum bine spunea Gogu, cred ca aici fiecare poate spune ce doreste, se poate prezenta mai mult sau mai putin, evident fara a jigni pe nimeni. 01 Dincolo de acest dezarcord, vroiam doar sa iti multumesc pentru contributiile la explicarea configuratiilor sinoptice pe termen scurt, in zona meteo. Stii, cand eram mic ma pasiona foarte mult si meteorologia, la 5-7-9 ani desenam harti sinoptice dupa cum le vedeam la buletinele meteo la tv. 04 Ei, au trecut aproape 30 de ani de atunci, intre timp mi-am focusat interesul extra-profesional spre cutremure, dar nu inseamna ca nu mai sunt atent la cele meteo.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor de prostovani nu merita nimic bun
Visit this user's website Find all posts by this user
01-21-2014, 03:03 PM
Cum sa inchizi Sarrah acest topic tocmai acum cand avem liber la democratie? Haideti mai sa o impacam pe domnita si sa-i aratam ca inelul functioneaza.Asa ca ..jos orgoliul!01))
http://www.youtube.com/watch?v=yXlxh_viwXY
01-21-2014, 03:26 PM (This post was last modified: 01-21-2014 03:26 PM by GeoX.)
Sarrah, eu (dar cred ca nu gresesc daca spun ca si ceilalti) astept sa vad mai departe aceleasi postari interesante la zona meteo, cu configuratii sinoptice, distributia campului baric la nivel european, evolutia ciclonilor si anticiclonilor cu impact asupra starii vremii in Romania. Please, please...6060 Sa lasam la o parte divergentele temporare. Cat timp nu ne injuram si nu ne scoatem ochii, e ok.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

01-21-2014, 03:29 PM
Vezi tu, le-as fi pus si eu, dar eu mai si lucrez, plus ca mai activez si pe cele seismice, pe cutremur.net, trebuie sa mai tin la zi cand apar evenimente interesante. Asa ca, mea culpa, dar nu am timp. Altfel, repet, am avut si pasiuni meteo... 03

George Orwell

01-21-2014, 04:10 PM (This post was last modified: 01-21-2014 04:17 PM by Sarrah.)
Pasiunea pentru studiile climatice primeaza la mine.
Imi pare rau, dar nu mai pot.

Cat despre cutremur, ma abtin sa comentez. Poate ca ar fi binevenit, ar mai scapa lumea de oamenii rai, eu mai merg pe la biserica.
Pana la urma fiecare avem propria soarta, cum ne-o fi scris. Si daca as sta stresata, sau m-as pregati cu ranita cu provizii, ma poate prinde undeva la toaleta cu pantalonii in vine...E o chestie de noroc, dumnezeu joaca zaruri totusi...
Da, nu ar strica o informare, un minim de cunostinte.
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication