Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna!
01-19-2014, 02:54 PM
RE: Buna!
Ar fi mult prea filozofic sa deschid acel topic despre nimic.
Sunt convinsa insa ca in politica au intrat si oameni de bine, insa nu de poluarea cu CO2 ar trebui sa ne temem ci de poluarea din politica.
Aceea e adevarata poluare. Nu se va termina niciodata, singura sansa a noastra e sa creasca nivelul de trai astfel incat sa o duca binisor cei mai amarati, ca de astia grasi are dumnezeu grija sa crape de grasime la propriu.
Cat despre desert, din nimicul lui apar chiar si piramide...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-19-2014, 06:36 PM
Mai poluant ca dualul ce poate fi? Ca doar asa e in politica ...la oamenii de bine01)) .Buna asta cu grasimea ...as numi-o grasime ...electorala01))
Pai piramidele cica-s produsul extraterestrilor01 Sa inteleg ca si acestia provin din ...nimic? Poate ii invitam sa se prezinte si asa descifram misterul,
01-19-2014, 09:29 PM
Da, degetica...totul provine din nimic daca e OK teoria cu big-bang-ul...
Daca incercam sa aprofundam nimicul s-ar putea sa nu mai inteleaga nimeni nimic...
Am discuta si despre oul lui Columb, inevitabil....

Am intra in coliziune si cu biserica si ne-am impotmoli undeva cu siguranta, sigur ca nu s-a nascut inca omul care sa le stie pe toate.

Cert e ca oamenii nu puteau construi piramidele, am vazut finisaje ce nu se pot realiza nici in ziua de azi, in afara problemei transportului.
Si, daca ar fi vorba doar de piramide...dar nu!
Deci, trebuiau scule diamantate plus masini-unelte. Nici azi nu s-ar putea face in primul rand pentru ca nu vedem scopul investitiei.
Aha, am citit undeva ca ar fi sub piramide depozitat aur de catre extraterestri si, unu la mana ca au marcat locul depozitului, doi ca nu am putea muta pietroaiele (in timp ce, pentru ei, ar fi un fleac)
Apoi, ar fi teoria ca extraterestrii au facut ceva sa devina clima mai arida, in urma cu 8000de ani Sahara era mai umeda, voi deschide topic special si voi demonstra asta.(ca era umeda, nu ca ariditatea a fost cauzata de extraterestri)

Al naibii nimic, uite unde ajungem cu discutia...
01-19-2014, 09:36 PM
Daca si iar daca 09
01-19-2014, 10:22 PM
(01-19-2014 09:29 PM)Sarrah Wrote:  Da, degetica...totul provine din nimic daca e OK teoria cu big-bang-ul...
Daca incercam sa aprofundam nimicul s-ar putea sa nu mai inteleaga nimeni nimic...
Am discuta si despre oul lui Columb, inevitabil....

Am intra in coliziune si cu biserica si ne-am impotmoli undeva cu siguranta, sigur ca nu s-a nascut inca omul care sa le stie pe toate.

Cert e ca oamenii nu puteau construi piramidele, am vazut finisaje ce nu se pot realiza nici in ziua de azi, in afara problemei transportului.
Si, daca ar fi vorba doar de piramide...dar nu!
Deci, trebuiau scule diamantate plus masini-unelte. Nici azi nu s-ar putea face in primul rand pentru ca nu vedem scopul investitiei.
Aha, am citit undeva ca ar fi sub piramide depozitat aur de catre extraterestri si, unu la mana ca au marcat locul depozitului, doi ca nu am putea muta pietroaiele (in timp ce, pentru ei, ar fi un fleac)
Apoi, ar fi teoria ca extraterestrii au facut ceva sa devina clima mai arida, in urma cu 8000de ani Sahara era mai umeda, voi deschide topic special si voi demonstra asta.(ca era umeda, nu ca ariditatea a fost cauzata de extraterestri)

Al naibii nimic, uite unde ajungem cu discutia...

Pff,biroul oval te asteapta!01))
01-19-2014, 11:49 PM
Ca sa evit biroul oval, e la mintea cucosului ca am putea sapa tunele spre aurul de sub piramide.
As fi vrut sa tin doar pentru mine ideea, dar sigur s-au gandit si altii la asta, ori poate ca deja inelul meu e din acel aur...ah, nu...e din meteorit...extraterestrii ma vor ancheta....
Iata inelul meu:(as fi vrut eu...) (am gusturi bune?)
[Image: desc1030rcare_zpsf16d0737.jpg]

https://www.google.ro/search?q=meteorite...B750%3B754
01-20-2014, 11:04 AM
Mai ,se cam vad inscriptiile extraterestre01)) Sa il porti cu placere01
01-20-2014, 06:17 PM
Multumesc, il port virtual doar aici. Nu alegi si tu unul?
01-20-2014, 07:07 PM
Fii cuminte ca te trimit pe baza extraterestra de pe luna sa imi aduci unul01)))))
01-20-2014, 08:27 PM
Space man...bun asta?

[Image: jj-spaceman-cu_zps0408ff0c.jpg]

Cu asta de gat vei fi iertata la invazia extraterestra ce va urma in curand, avusai eu o premonitie...
Eu scap cu inelul fermecat33

https://www.google.ro/search?q=meteorite...B500%3B459
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication