Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucifer
01-16-2013, 09:42 PM
Lucifer
Salut,eu sunt Lucifer si indeplinesc foarte multe dorinte in ce priveste cunoasterea,asa ca va recomand sa aveti grija ce va doriti..tin sa mentionez ca ma bucura foarte mult faptul ca v-am cunoscut.Aaa vroiam sa mai zic ceva legat de fenomenul acesta "decembrie 2012" pe care foarte multe persoane l-au asteptat cu sufletul la gura..i-mi cer scuze ca v-am dezamagit,va promit ca primavara ce va urma va fi una dintre primaverile cele mai frumoase,colorate si plina de parfumul vietii.Tot mie trebuie sa mi multumiti si pentru noptile care erau atat de albastre incat vopseau pana si peretii sub lumina calauzitoarea lunii dar si pentru faptul ca Marea Negra,ceva timp de acum in colo nu va mai fi neagra ci din ce in ce mai albastra.01
.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-16-2013, 09:50 PM
RE: Traian Basescu. Nu, nu presedintele
Salut Lucifer, bun venit pe forum! Eu sunt GeoX, sau...sa zicem, Cutremurologul... In sfarsit, fiecare cu ale lui 04

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor de prostovani nu merita nimic bun
Visit this user's website Find all posts by this user
01-17-2013, 10:45 AM
RE: Lucifer
Salutare si bine ai venit!

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
01-17-2013, 11:59 AM (This post was last modified: 01-17-2013 12:00 PM by GeoX.)
Lucifer, eu imi doresc sa treaca cu bine ziua de maine...5904 Prietenii stiu de ce. O sa fie cam obositoare... In rest, daca ai intrebari in materie cutremurologica, le astept cu interes 04

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor de prostovani nu merita nimic bun
Visit this user's website Find all posts by this user
01-19-2013, 10:42 PM
Bine ai venit printre noi Lucifer.Astept cu nerabdare sa citesc ceea ce ai de spus.
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication