Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Off (off) topic
Today, 10:39 AM
RE: Off (off) topic
Buna dimineata !!

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Today, 06:08 PM
Mere-s foarte gustoase....

[Image: GT4VZcm.jpghttp:]

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Today, 06:23 PM
Draga, ia mai fa ciocu' mic, altfel trimit Statul Paralel (vorba idolului vostru, adica al celor de varsta matale) sa te slapassslapassslapassslapassslapassslapassslapassslapassslapassslapassslapassslapass Stiu ca mosii si babele il Iubesc pe El, vi-L meritati oricum, va este pe masura.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor indobitocit este un popor usor de controlat. Hotia e valoarea suprema pentru un popor incapabil de discernamant.
Visit this user's website Find all posts by this user
Today, 08:29 PM
Mie una imi este necunoscuta sintagma "Statul Paralel" ,posibilsanu fiu singura ,asa ca ,fii amabil si explica la ce se refera ,sau ce reprezinta.

In alta ordine de idei nu este O EA ,ci UN EL, adicatelea... un cioroi 18

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication