Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce trebuie schimbat in forum?
04-14-2014, 03:29 PM
RE: Ce trebuie schimbat in forum?
reactia mi se pare normala 01 Din moment ce eu de 4-5 ani de cand e forumul , am eu un topic care postez zilnic ....si vine un nou membru si se baga peste munca mea , nici eu nu as fi prea fericit 01

"Umorul adevărat este haz cu studii universitare. A nu se confunda cu mitocănia veselă."
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
04-14-2014, 03:29 PM (This post was last modified: 04-14-2014 03:31 PM by Sarrah.)
Voalat, a spus "insusit"
Tot aia e!

Ti-am dat punctul.

(04-14-2014 03:29 PM)adrian_nicolae Wrote:  reactia mi se pare normala 01 Din moment ce eu de 4-5 ani de cand e forumul , am eu un topic care postez zilnic ....si vine un nou membru si se baga peste munca mea , nici eu nu as fi prea fericit 01

Da Adi, ok!
Daca imi spui pe ton politicos, de ce sa nu-ti respect dorinta?
Gata, fug!
12-26-2014, 05:48 AM
Sectiunea legata de viitor sa aibe inca citeva categorii clasificate in teme nu doar legate de autorii viziunilor si viselor revelatii ..de ex o categorie ar fi cele legate numai de Romania
si mai ales categoria legata de tema eschatologica adica sa facem si o sinteza tematica.
12-26-2014, 10:59 AM
Pai incepe tu si vedem ce iese01
12-26-2014, 11:50 AM
(12-26-2014 05:48 AM)mihai40 Wrote:  Sectiunea legata de viitor sa aibe inca citeva categorii clasificate in teme nu doar legate de autorii viziunilor si viselor revelatii ..de ex o categorie ar fi cele legate numai de Romania
si mai ales categoria legata de tema eschatologica adica sa facem si o sinteza tematica.

Esti invitatul meu in a deschide noi topicuri 09

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication