Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manipularea
03-03-2015, 03:57 PM
RE: Manipularea
Asta mi-a amintit de citatul lui Lenin care se gasea in orice clasa " Dacă nu ştii, te învăţăm; dacă nu poţi, te ajutăm; iar dacă nu vrei, te obligăm."

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-03-2015, 06:25 PM (This post was last modified: 03-03-2015 06:28 PM by degetica.)
(03-03-2015 03:15 PM)Gogu Wrote:  Ia sa va vad... ce parere aveti de filmuletul asta? 04

Gogule,stii cum e asta? Cam asa.Mi-au spart conturile,mi-au spart calculatorul in speranta ca vor afla cine stie ce dracii,dar cand au vazut ei ca ceea ce au gasit le-acam dat planurile peste cap (si sunt destui) ,asta dupa ce intai au incercat sa ma tavaleasca in noroi,sa se dea mari ca ei fac,pot,sunt dumnezei,insa pana la urma ce au reusit? Cam nimic...Eu sunt aici pt ca asa vreau..chiar daca mi-au virusat scula in speranta ca asa se vor simti superiori...ei pine se pare ca asta cu simtitul nu le e caracteristic ,deci ce au rezolvat? Eu sunt tot aici pt ca asa vreau ...01))Asta cu daca nu stii te invatam,daca nu vreu te obligam...se pare ca in exemplul dat de mine nu le-a iesit...se pare ca ar trebui sa invete ca oricat ai incerca sa aplici criteriul opresiunii,pe unii oameni nu merge...Si stii de ce?Pentru ca oricat si-ar dori nu pot gasi acel ceva cu caresa reuseasca . Pentru ca nu au nicio unealta pe care sa o foloseasca impotriva lor si singurele unelte pe care le pot folosi sunt cele care le detin ei adica rautate,minciuna si grandomanie(boala psihica de altfel) .Ce poti sa le spui acestor oameni? Mult succes,dar eu voi fi tot aici cand voi dori...
03-03-2015, 08:11 PM
Acum degetica , depinde si ce site-uri frecventezi.... ca sunt site-uri care iti viruseaza calculatorul 01

"Umorul adevărat este haz cu studii universitare. A nu se confunda cu mitocănia veselă."
03-11-2016, 07:07 PM
Uite aici manipulare in evenimentul zilei " Kamasutra lui MERKEL pentru refugiaţi. Germania le explică migranţilor cum se face amor corect în Europa " Adevarul este ca acest site Zanzu. nu este doar pt musulmani ci pt toate minoritatile care traiesc in Germania. Programul este in 12 limbi si recomnada unde se poate apela in caz ne nevoie dand link-urile utile.

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
12-21-2017, 03:00 PM
Un ex de eludare a adevarului si manipularea este gata.

Daca privesti doar acesta fotografie [Image: uH3MrWU.jpg] in care vedem cum soldatii israelieni aresteaza un pustan palestinian, esti inclinat sa-i acuzi.

Dar daca vezi o ceata de pustani aruncand cu pietre in soldatii israelieni care patruleza pasnic [Image: wK3HaXx.jpg] perceptia se schimba.

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication