Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La taifas cu Manuela
06-15-2010, 09:10 PM (This post was last modified: 06-15-2010 09:11 PM by manuela.)
RE: La taifas cu Manuela
cred ca va fi o alta revolutie in curand, max augus,t sept, dar chiar si mai devreme.

"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator...
Find all posts by this user
07-03-2010, 01:26 AM
Ai ,,vazut'' corect inundatiile astea, Manu, cu mult timp inainte.Sa nu te mai indoiesti vreodata de darul pe care Dumnezeu ti l-a dat.
Nu te mai intreb de cutremur nimic,sper sa nu ai retineri sa ne comunici si noua atunci cand vei simti ca ceva nu e ok.Oricum, am retinut ce ai spus candva, ca atunci cand va fi acest cutremur, va fi mare de tot.La modul in care se dezlantuie natura in ultima vreme,ma gandesc ca s-ar putea sa ai dreptate.
07-03-2010, 03:09 PM (This post was last modified: 07-03-2010 03:10 PM by manuela.)
vad ....un fel de fum care e ca un fel de taifun se invarte si cuprinde mult spatiu ....apoi o ploaie unde parca cade ceva alb parca ar fi granule de mazare e ceva alb poate fi grindina dar nu e ...
mai vad ca un fel de tevi sau tuburi ieind din pamant
mai vad ca un fel de tevi sau tuburi ieind din pamant

"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator...
07-03-2010, 06:20 PM
tuburi de astea?
http://www.youtube.com/watch?v=6BCoBGdvyiQ
07-05-2010, 03:43 PM
mersi manu, nu stiam siteul asta 01

Lipsa de toleranta naste monstri.
07-05-2010, 11:39 PM (This post was last modified: 07-06-2010 12:18 AM by manuela.)
mutale anuk daca stii cum eu nu ma pricep, fa un topic pt asta
cu placere mod dar vezi ca le-am mutat
mod cateau nu o vad bine isi taraie picioarele din spate mergi la vet cu ea urgent

07-06-2010, 08:42 AM
manu, cateaua e bine, dar avem o problema cu puricii, ne-au invadat. toata lumea de la birouri are muscaturi, inclusiv eu. si nu stim ce sa mai facem, ca sunt 9 caiini care ne termina 02
am dat cu solutie prin birouri, dar tot mai gasim cate unul. ma mir cum de nu i-am dus si acasa

Lipsa de toleranta naste monstri.
07-09-2010, 04:47 PM
Manu, insist cu rugamintea de a vedea acest video clip ,dureaza doar 4 minute.

http://ru.netlog.com/go/explore/videos/v...=ro-604752
07-09-2010, 08:22 PM
l-am vazut anuk dar nu inteleg ce vrei sa spui

07-09-2010, 08:51 PM
Eu nu vreau sa spun nimic ,
voiam doar sa vezi si alt punct de vedere in privinta apocalipsei si a mult discutatului numar 666.
Thread Closed 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication