Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carmen Harra
12-26-2012, 09:36 PM
RE: Carmen Harra
Sarlatanca asta e doctor ??? Si cine o promoveaza ? Ring, tabloidul proxenetului Negoita Robert !
Madam Harra este o escroaca ordinara. Arata ca vai de ea, saraca...Sperie lumea noaptea, parca are fata de spectru 464646
Madama a mai prezis un cutremur in 2010. Sesizez si un evident iz politic, destul de urat mirositor, al asa-ziselor ei previziuni. O maimuta de duzina...

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor de prostovani nu merita nimic bun
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
12-26-2012, 10:50 PM
Mey dar chiar exala un iz politic super-scarbos din asa-zisele preziceri ale maimutzei Harra !! E jalnica tanti asta ! Ce maimutza penibila ! Parca e trompeta stim-noi-cui. E clar Stii-Tu-Cine, ce mai ! Rofl 4646464646
Sunt curios cum a reusit tipesa asta sa ajunga in America in 1984 sau cand a plecat. Am eu aceasta curiozitate. Cred ca era o turnatoare ordinaraa...

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

12-26-2012, 11:33 PM
Cine este clarvăzătoarea Carmen Harra ?

Pentru cine nu ştie despre ce este vorba, Carmen Harra este o cântăreaţă devenită celebră în comunism care, din cauza sistemului, a ales să plece dincolo, în lumea... "civilizată". În 1983 a ajuns mai întâi în Suedia, pentru ca mai apoi să se stabilească definitiv în Statele Unite ale Americii.

Acolo a lăsat baltă muzica, alegând să presteze o activitate care prinde foarte bine la americani, clarviziunea sau "ghicitul în.... diverse", după cum este cunoscut acest principiu la noi.

"Eu folosesc psihologia cognitivă, ajut oamenii din punct de vedere psihologic să-şi dea seama de problemele lor mentale, emoţionale... combin psihologia cu toate ştiinţele astea vechi, de la numerologie până la felul în care ştii să-ţi foloseşti energia şi până la accesarea subconştientului prin hipnoză", explica Harra la un moment dat.

De-a lungul timpului, în cadrul emisiunilor la care a participat, Carmen Harra a făcut senzaţie cu declaraţiile şi previziunile incredibile pe care le-a făcut. Unele dintre ele au fost chiar... ieşite din comun.

Geo, pt tine o serie de "previziuni " de mai mare dragul Rofl
Find all posts by this user
12-26-2012, 11:58 PM
Pentru o sarlatanca de duzina, asemenea lui istrate, hancu, tanti doina ionel si atator altora, nu merita 09 09 Ce sleahta...Sa se ia de mana, toti membrii adunarii de asa-zisi vizionari, maimutze de duzina...

George Orwell

12-27-2012, 03:11 AM
http://www.click.ro/actualitate/bucurest...83121.html
07-23-2013, 11:03 AM
Senzațional! Carmen Harra a prezis ce a născut ieri Kate Middleton

Contactată ezoteric de reporterii A.C., celebra prezicătoare-n cafea la dozator Carmen Harra a șocat opinia publică atunci când a declarat că știe totul despre sarcina ducesei Kate Middleton și mai ales faptul că a născut ieri.

„Poftim, fără să deschis ochii, radioul, televizorul, pot să vă spun că ducesa a născut un… un… băiat. Corect? Corect. Și e și… de sânge albastru. Nu? Păi cum să nu. Văd totul! Vreți să încerc și una mai grea? Văd că la nașterea lui a fost prezent și… tatăl lui. Ba chiar și mama! Incredibil?! După cum prezic că a spus și Connect-R, mai dă-te-n prezicerea mea!”, a declarat Carmen Harra.

Pentru că n-am dorit să ne încărcăm factura cu discuții ezoterice internaționale am primit promisiunea că până mâine aflăm și alte preziceri senzaționale pe e-mail.

http://www.academiacatavencu.info/monden...leton.html

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
07-23-2013, 10:31 PM
Ce rai sunteti !!
09-10-2013, 03:22 PM
Una este Carmen Hara 09 Aflata recent in studiourile Kiss EF ea spune : " M-au întrebat tot felul de oameni importanţi cum e cu predicţiile – de la preşedintele Americii până la cel al Ecuadorului. Chiar recent m-a căutat preşedintele Ecuadorului să-mi spună cum de am văzut eu că nici Chavez nu va mai fi prietenul lui!”.
02-04-2017, 07:09 PM
Carmen Hara face din nou predictii in ceea ce priveste viata noastra, a tuturor.

Carmen Harra creionează un scenariu deloc optimist despre ce se va întâmpla cu România după protestele împotriva Guvernului. Clarvăzătoarea susţine că sunte extrem de aproape de un război global.

Carmen Harra prevede un viitor sumbru pentru omenire şi susţine că anul care tocmai a început va fi unul de cotitură. Clarvăzătoarea susţine că economia globală se va prăbuşi.

„Starea generală din România este legată de starea mondială foarte tensionată, peste tot în lume oamenii îşi strigă frustrările şi reacţionează emoţional, pe fondul unei temeri generale că urmează Al Treilea Război Mondial. Faptul că electorii l-au trimis pe Donald Trump la Casa Albă, în timp ce americanii au votat-o masiv pe Hillary Clinton, a amplificat starea internaţională de tensiune. Comportamentul lui Trump în calitatea de lider al SUA a dat startul protestelor în lume. În America au ieşit în stradă pentru a protesta faţă de politica lui Trump peste trei milioane de oameni într-o singură zi. Urmările le ştiţi...

Din păcate, şi în România, urmează o tragedie, Guvernul va cădea destul de repede ca urmare a mişcărilor de stradă şi situaţia va deveni din ce în ce mai tulbure, în ton cu situaţia mondială. Economia globală se va prăbuşi pe fondul lipsei unor lideri reali în SUA şi în alte state mari, iar monedele se vor prăbuşi, ceea ce am spus deja. Chiar dacă ni se spune că economia este stabilă, va urma un colaps economic general şi o perioadă de recesiune mult mai gravă decât ceea ce am trăit acum câţiva ani.
Pe acest fond, vom fi extrem de aproape de un război global şi 2017 este un an crucial în acest sens. Va fi un an de cotitură care va schimba lumea aşa cum o ştim astăzi. Pericolul în acest an este să se declanşeze un conflict global în care pot muri sute de milioane de oameni nevinovaţi. Să nu uităm că există arme nucleare şi că nu toţi liderii mondiali sunt responsabili pentru deciziile luate.
Revenind la România, mişcările de protest nu vor înceta, Guvernul va cădea şi va urma o perioadă agitată din toate punctele de vedere. Nu sunt excluse nici alegerile anticipate, dacă protestele se amplifică fără nicio reacţie din partea liderilor. Repet, e vorba de reacţii emoţionale ale mulţimii, pe fondul manipulării, nu neapărat de reacţii logice şi normale. Generaţiile actuale nu ştiu ce înseamnă instabilitatea politică şi economică sau războiul”, a declarat Carmen Harra pentru Ziarul Ring.

Traim si vedem .....NU?

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
02-04-2017, 08:42 PM
Cotcodaceli penibile ale unei maimute proaste.

George Orwell

Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication