Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salut Everyone!
01-16-2010, 01:47 AM
Thumbs Up Salut Everyone!
Salut sunt Serj, Serj de la Sergiu 04 !
Va salut pe toti cu mult respect!60

[Image: iseeyouep.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-16-2010, 01:48 AM
RE: Salut Everyone!
Ok.
01-16-2010, 08:14 PM
Esti binevenit printre noi,Serj.

AUM MANI PADME HUM
01-16-2010, 08:35 PM
Salut si bine ai venit!

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
01-17-2010, 04:38 PM (This post was last modified: 01-17-2010 04:38 PM by manuela.)
buna serj
bine ai venit

"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator...
01-18-2010, 01:01 AM
sall Serj , Prietene Console

Un războinic al luminii îşi cunoaşte defectele. Dar îşi cunoaşte calităţile.
Unii dintre tovarăşii săi se plâng tot timpul: “Alţii au mai multe oportunităţi decât noi.”
Au pesemne dreptate; dar un războinic al luminii nu se lasă paralizat de asta; se străduieşte să-şi
valorifice la maximum virtuţile.
05-27-2012, 11:01 PM
Heart The time has come!
Draga Premonitii.ro,

A venit timpul sa ma despart de tine. "01-15-2010, 05:03 PM",de cand m-am inregistrat pana acuma,am pretuit fiecare minut citind,ascultand si interactionand cu voi! Ma uit la acesti ani si observ cum m-a ajutat forumul sa trec peste o perioada cruciala in viata mea,sa ma transform in cea ce sunt eu astazi.Mi-a satisfacut curiozitatile si dorinta de a stii...mi-am facut aici o a doua familie si prieteni. Cu o speranta si cu o entuziasmare,am inceput mica aventura pe acest forum si uriasa dorinta de a gasii aici raspunsurile si sprijinul care aveam nevoie in acea perioada, m-a facut sa raman si am gasit aici alinarea si suportul care il doream.(forumul)M-a facut sa ma intreb,sa caut,sa ma gandesc si sa inteleg ca viata abia a inceput.

Insa este timpul sa ma despart de voi.Aceasta aventura a luat sfarsit si rolul/telul ei a fost indeplinit.Simt ca am acumulat destula informatie,cunoastere si intelegere ,iar acest forum nu imi mai satisface nevoile si dorintele actuale.

Va doresc multa sanatate,iubire si curaj sa mergeti pe calea voastra.Sper ca dorintele voastre sa se implineasca.

Nu uitati,sunteti frumosi,destepti,perfecti asa cum sunteti si meritati tot ce este mai bun pe lumea asta.Aveti incredere in voi,ascultati-va inima si continuati sa visati.IUBITI-VA!

P.s

Multumesc persoanelor extraordinare care mi-au dat incredere,speranta si suport.
Si multumesc si mai mult persoanelor care m-au contrazis si care au fost de parere contrarie cu mine...datorita voua dragii mei am evoluat si mai mult!

Va iubesc pe toti si sper intr-o zi sa ne revedem fata in fata.

Al vostru SERJ !

[Image: iseeyouep.jpg]
05-27-2012, 11:13 PM
Drum bun in viata si numai bine. Ai grija sa ramai la fel de curios,sensibil si plin de viata ,acelasi Serj care mi-a fost drag.Multumesc pt cuvintele tale ,numai bine.
05-27-2012, 11:25 PM
RE: The time has come!
Succes in continuare, Serj.

Insa asta
(05-27-2012 11:01 PM)Serj Wrote:  Simt ca am acumulat destula informatie,cunoastere si intelegere ,iar acest forum nu imi mai satisface nevoile si dorintele actuale.
ma face sa cred ca nu ai crescut destul.
De ce?
Pentru ca niciodata nimeni nu acumuleaza destula informatie, cunoastere si intelegere.
Cat despre faptul ca forumul nu-ti mai satisface nevoile si dorintele actuale, nu uita ca acest forum a fost, este si va fi o comunitate vie, in cautare perpetua de nevoi si dorinte de satisfacut 03

Inca odata succes si nu uita ca eu/noi te asteptam in continuare sa impartasesti cu noi experientele prin care treci.

Cand armele sunt ilegale, numai delincventii au arme.
05-28-2012, 10:41 AM
Serj, copiii pleaca de acasa, asta-i mersul lucrurilor, dar mai trimit o veste , un porumbel ,ceva acolo ,sa se stie. Altfel cum speri sa-i vezi fata in fata intr-o zi pe unii din forum? Drum bun si nu uita ca umilinta (intelectuala) a caracterizat cele mai luminate ( si mai umane) minti ale lumii. Numai sa fie bine inteleasa, un pas gresit la dreapta sau la stanga, devine inutila. Succes!

[Image: 2ik9p49.jpg]
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication