Thread Closed 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAXIME SI CUGETARI
08-26-2016, 10:45 PM
RE: MAXIME SI CUGETARI
Condoleante !

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
09-26-2016, 09:02 PM
Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul intelept si iubitor de frumos!
02-09-2017, 11:38 PM (This post was last modified: 03-08-2017 10:00 AM by anuk.)
Greşelile altora ţi se par mari ca boabele de bel (fructe mari asemenea gutuilor), iar greşelile tale, mărunte ca boabele de muştar.

proverb bengalez

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
03-08-2017, 10:03 AM
Mama este o fiinta care atunci cand vede ca sunt numai patru portii de placinta pentru cinci persoane , spune ca nu i-a placut niciodata placinta.
Tenneva Jordan

Asa fac toate mamele din lume,si mamei mele ii placeau ghearele din ciorba de pui 18 si eu,copil prost ,chiar o credeam.

Ana Aslan
05-10-2017, 09:28 PM
„Tăcerea este cea mai perfectă exprimare a dispreţului”.

(George Bernard Shaw)

Ana Aslan
10-29-2017, 01:44 PM
"Pentru a fi în adevăr om, trebuie să te gândești la două lucruri: că atîția oameni au fost ca să fii tu și că tu însuți ești ca să fie după tine atâția oameni" — Nicolae Iorga

Ana Aslan
Thread Closed 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication